Každou středu od 08:00 hod. do 16:00 hod. (11:00-14:00 po předchozí domluvě)    je v PROMĚNCE otevřena poradna, kdy je možné se se mnou poradit ohledně řešení Vašich problémů, vyzkoušet a zakoupit stélky, popř. obuv J HANÁK R ®  či jiné nabízené produkty.

Správné postavení nohy je nesmírně důležité nejen pro pohybový aparát. V minulosti nám zdravé chodidlo alespoň částečně udržovala chůze bosýma nohama po přirozeně měkkém povrchu. V současné době tzv. vyspělé civilizace jsme to dopracovali tak daleko, že téměř každý z nás trpí problémy pohybového aparátu, děti nevyjímaje. Nemají-li chodidla pod sebou správnou podložku, dochází na nohách k různým ortopedický vadám, které posléze způsobují další zdravotní problémy nejen pohybového aparátu, ale i např. špatnou funkci cévního a lymfatického systému.Řešení problému nalezl pan Josef Hanák ze Snovídek, jenž  po mnoha letech práce vytvořil podložku pod chodidla, která je schopna nám plně nahradit přírodní podloží a noha na ní opět stojí tak, jak má. Jedná se o biomechanickou aktivní stélku J HANÁK R®. Díky důlku pod kloubem palce a snížení v patní části chodidla se staly prsty na nohou aktivní a palec opět plní funkci páky. Biomechanická aktivní stélka nám zajistí zdravé chodidlo, navíc přirozeně stimuluje reflexní plošky všech orgánů na chodidle, zajistí nám správné postavení kloubů (hlezenního, kolenního a kyčelního), pánve, celé páteře, ramen a lebky. Zajistí i správnou funkci lymfatického a cévního systému, zabrání otokům dolních končetin a vzniku vody v koleně. Vyřeší i spoustu dalších problémů, o kterých bychom se snad nikdy nedomnívali, že jsou způsobeny špatným postavení chodidel.  Jsou nezbytné pro dospělé i děti jako prevence i léčba ortopedických vad.

Bližší informace naleznete na internetových stránkách www.botyhanak.cz

Stélky jsou na skladě ve všech velikostech, obuv (nazouváky, sandály) je v současnosti ihned k odběru ve velikostech 36 - 43.

V případě zájmu mě prosím kontaktuje telefonicky na čísle 734 217 305  či elektronickou poštou na adrese promenka@seznam.cz., popř. přijďte do poradny, která je otevřena každou středu (viz výše).

Zboží lze odeslat poštou, balné neúčtuji, poštovné se hradí dle sazeb České pošty s.p. 

 

      Dne 27.6. zavřeno. O letních prázdninách otevřeno jen po předchozí domluvě.      

 
 
TOPlist