Každou středu od 08:00 hod. do 16:00 hod. (11:00-14:00 po předchozí domluvě)    je v PROMĚNCE otevřena poradna, kdy je možné se se mnou poradit ohledně řešení Vašich problémů, vyzkoušet a zakoupit stélky, popř. obuv J HANÁK R ®  či jiné nabízené produkty.

Správné postavení nohy je nesmírně důležité nejen pro pohybový aparát. V minulosti nám zdravé chodidlo alespoň částečně udržovala chůze bosýma nohama po přirozeně měkkém povrchu. V současné době tzv. vyspělé civilizace jsme to dopracovali tak daleko, že téměř každý z nás trpí problémy pohybového aparátu, děti nevyjímaje. Nemají-li chodidla pod sebou správnou podložku, dochází na nohách k různým ortopedický vadám, které posléze způsobují další zdravotní problémy nejen pohybového aparátu, ale i např. špatnou funkci cévního a lymfatického systému.Řešení problému nalezl pan Josef Hanák ze Snovídek, jenž  po mnoha letech práce vytvořil podložku pod chodidla, která je schopna nám plně nahradit přírodní podloží a noha na ní opět stojí tak, jak má. Jedná se o biomechanickou aktivní stélku J HANÁK R®. Díky důlku pod kloubem palce a snížení v patní části chodidla se staly prsty na nohou aktivní a palec opět plní funkci páky. Biomechanická aktivní stélka nám zajistí zdravé chodidlo, navíc přirozeně stimuluje reflexní plošky všech orgánů na chodidle, zajistí nám správné postavení kloubů (hlezenního, kolenního a kyčelního), pánve, celé páteře, ramen a lebky. Zajistí i správnou funkci lymfatického a cévního systému, zabrání otokům dolních končetin a vzniku vody v koleně. Vyřeší i spoustu dalších problémů, o kterých bychom se snad nikdy nedomnívali, že jsou způsobeny špatným postavení chodidel.  Jsou nezbytné pro dospělé i děti jako prevence i léčba ortopedických vad.

Bližší informace naleznete na internetových stránkách www.botyhanak.cz

 

Stélky jsou na skladě ve všech velikostech, obuv (nazouváky, sandály) je v současnosti ihned k odběru ve velikostech 36 - 43.

 

V případě zájmu mě prosím kontaktuje telefonicky na čísle 734 217 305  či elektronickou poštou na adrese promenka@seznam.cz., popř. přijďte do poradny, která je otevřena každou středu (viz výše).

 

Objednávky většího rozsahu je možné po okolí Bystřice pod Hostýnem  doručit zdarma. Zboží lze odeslat poštou, balné neúčtuji, poštovné se hradí dle sazeb České pošty s.p. 

 
 
TOPlist