Konzultace s ájurvédským lékařem nejsou pro rok 2018 v Proměnce plánovány. V minulosti byly prováděny MUDr. Martinou Ziskovou, člověkem, který se nádherným způsobem a ve správný okamžik výrazně dotkl mé duše, a expertem ve svém oboru.   V současné době je mi ctí u této vážené ájurvédské osobnosti studovat a Vám obohacovat život o poznání takto nabyté.

Na rozdíl od běžného lékařského vyšetření se ájurvédské konzultace odehrávají v určité partnerské pozici „terapeut – klient“, kdy se očekává  aktivní pozice jednotlivce, se kterým terapeut sdílí společnou péči o jeho zdravotní stav. Každý terapeut má jiný přístup a tak je potřeba hledat, kdo nám vyhovuje. Mně se líbí právě přístup  MUDr. Martiny Ziskové, která v ájurvédě nevidí jen učení o jídle či třech dóšách, ale se svým klientem „hledá pod povrchem“, zdravotní problémy vnímá jako hmotné vyjádření nehmotných příčin. Dívá se na život jako na vibrační existenci, která skrze nehmotné tělo, naše pocity, myšlenky a vnímání dává signály, jež se zapisují do fyzického těla. A právě jazyk fyzického těla je ta specifická řeč, která  - když jí rozumíme – zcela přesně a jasně říká, co se děje uvnitř, pod povrchem. Jelikož se jedná o práci na citlivé úrovni, je potřeba určité připravenosti jednotlivce a otevřenosti na obou stranách.

A tak ájurvédská konzultace není jen o pulzové diagnostice, úpravě jídelníčku a denního režimu, ale i o hledání mnohdy nefyzických příčin našich problémů, psychologii duše a vnitřní práci na sobě samém.

Informace o tom, jak taková konzultace probíhá a další podrobné informace o práci MUDr. Martiny Ziskové naleznete na internetových stránkách www.drmartina.cz.

 

 

 

o C Co zahrnuje konzultace?Co zahrnuje konzultace?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist