Stručný popis činností:

Masážemi, jógou, čínským cvičením tai ti quan a tzv. alternativní medicínou jsem se do určité míry zabývala již od střední školy a posléze při zaměstnání. Po 10 letech práce v právu mě život odvanul jinou cestou a já se začala plně věnovat věcem, které mě vždy zajímaly a na které mi mé tehdejší zaměstnání neposkytovalo dostatek času a prostoru. V rámci své masérské  praxe jsem studovala v Ostravě u Jana Samiece, jehož masáže jsou doslova návykové a tvoří základ mé práce. Věnuji se mnoha jiným technikám a masážím, které jsem se v průběhu let naučila, ... koukněte do nabídky. Nejraději jednotlivé techniky kombinuji dle momentální situace každého klienta.

Práce s lidmi obnáší i práci na sobě samé, přičemž mou životní láskou se stala ájurvéda, staroindická medicína,  jóga a Indie, kterou považuji za nevyčerpatelnou studnici moudrosti. Indie, její prastará filozofie, která říká, jak chápat svět a spokojeně žít, a ájurvéda se svou schopností si prakticky a poměrně jednoduše pomoci od různých zdravotních či mentálních problémů úpravou jídelníčku, bylinami, kořením a duchovními cvičeními mi změnili život. Velice mě ovlivnilo setkání s védským učencem Prashantim de Jagerem, jehož vyrovnanost a duchovní síla je obdivuhodná, a MUDr. Martinou Ziskovou, které si velmi vážím, je mi vzorem a osobním příkladem.  Zajímá mě psychosomatický náhled na život, neboť jsem přesvědčena, že v dnešní době má většina nemocí a problémů kořeny mimo fyzické tělo, v naší mysli, spiritualitě či sociálním prostředí.  Od roku 2017 mi je ctí studovat na ájurvédské gurukule, což věřím, přinese hluboké a komplexní znalosti týkající se lidského zdraví.

Mým mottem je výrok Júlia Patakyho, který říká:

„Nikdo nikoho nemůže vyléčit nebo dokonce uzdravit. Uzdravit se musí každý člověk sám. Avšak na začátku své nekonečné cesty k ideálnímu zdraví potřebuje dobrou radu, která mu pomůže hnout se z místa.“  Já k tomu dodávám, že někdy stačí dobrý životní vzor či vlastní hluboky prožitek těla, aby vědělo, kam chce samo směřovat ...

 

 

 

 

 

 
 
TOPlist